SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA „MIHAJLO PUPIN“ IZ KULE DOBITNIK DVE NAGRADE NA MANIFESTACIJI „ENERGIJA JE SVUDA OKO NAS 2017“

ZA IDEJU I MODELE

Srednja tehnička škola „Mihajlo Pupin“ iz Kule i ove godine je dobitnik dve nagrade u okviru Manifestacije „Energija je svuda oko nas 2017“. Nagrade su dodeljene u dve kategorije, Specijalna nagrada za kontinuirani rad i veliki doprinos širenju ideje o obnovljivim izvorima energije, ekologiji i zaštiti životne sredine dodeljena je STŠ „Mihajlo Pupin“, a Nagradu za masovnost i grupni rad dobio je Darko Papović, profesor elektro grupe predmeta, u kategoriji Modeli.

Srednja tehnička škola „Mihajlo Puin“ iz Kule već tradicionalno osvaja nagrade u okviru Manifestacije „Energija je svuda oko nas“, a ove školske godine učešće je dodatno pospešilo uvođenje novog obrazovnog profila Elektrotehničar obnovljivih izvora energije koji se po prvi put upisuje u Republici Srbiji, a ovaj smer imaju trenutno samo dve škole .