FIMEK NAGRAĐUJE ZNANJE.

Na FIMEK-u je i ove godine počeo još jedan festival znanja – FIMEK NAGRAĐUJE ZNANJE.

slika takmičara 2020

Predstavnici naše škole su u sredu, 29. januara, znanje odmerili sa učenicima Gimnazie " Žarko Zrenjanin" iz Vrbasa, Srednje stručne škole "Sinković Jožef" iz Bačke Topole, Gimnazije "Svetozar Miletić" iz Srbobrana i Saobraćajne škole "Pinki" iz Novog Sada.

#fimeknagradjujeznanje i timski duh ?? Lajkujte ❤ fotografiju tima svoje škole u ovom albumu i osvojite laptop računar za svoju školu. Pobeđuje fotografija sa najviše lajkova?? #fimek #stvarajsvojupricu #fnz