RAZMENA ISKUSTAVA U ŠKOLAMA

U Srednjoj stručnoj  školi “4. juli”, sastali su se predstvnici  Srednje mašinske škole iz Novog Sada, Tehničke škole “Ivan Sarić” iz Subotice, Srednje tehničke škole “Mihajlo Pupin“ iz Kule i škole domaćina iz Vrbasa. Povod je projekat “Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati”, koji je osmislio Tim za unapređenje nastave SSŠ “4.juli”, a realizuje se uz podršku Tima za razvoj međupredmetnih kompenzacija i preduzetništva.
Tokom ovog susreta škole su se predstavile  i razmenile iskustva o projektnoj nastavi.

Više o tome ako kliknete na OPŠIRNIJE: