Manuel Zaković - učenik generacije naše škole - nagrađen stipendijom

U junu ove godine Princ Aleksandar Karađorđević i Princeza Katarina bili su domaćini maturantima sedamnaestu godinu za redom, a svaka srednja škola u Srbiji i Republici Srpskoj izabrala je đaka generacije među maturantima, kome je Fondacija Prestolonaslednika Aleksandra za kulturu i obrazovanje uručila pohvalnicu i prigodan poklon kao priznanje za ostvarene izuzetne rezultate u školovanju.

Više o tome možete pročitati na zvaničnoj stranici Kraljevskih novina OVDE.

Zahvaljujući uspešnoj saradnji Fondacije kompanije LINK group i Fondacije Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića 25 najboljih đaka generacije sa ovih prostora besplatno će pohađati jednogodišnje školovanje na ITAcademy.

Među 25 stipendista iz Srbije i Republike Srpske našao se Manuel Zaković iz STŠ “Mihajlo Pupin” u Kuli.

Izabranim učenicima besplatno školovanje će biti uručeno na svečanom prijemu koji se održava na Belom dvoru 12. septembra 2018. godine u 17 časova.

Više o tome kao i spisak svih nagrađenih učenika možete pogledati OVDE (na zvaničnoj stranici ITAcademy)