Prijem prvaka: ima još slobodnih mesta za upis u 4. stepen

U Srednjoj tehničkoj školi "Mihajlo Pupin" u Kuli 3. septembra 2018. održan je svečani prijem učenika prvog razreda. U pet odeljenja upisano je 130 učenika, a trenutno mesta ima u dva smera Elektrotehničar energetike i Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje. Odeljenja Elektrotehničar informacionih tehnologija, Elektrotehničar računara, Automehaničar i Zavarivač su popunjena u potpunosti.

Još slika sa prijema prvaka možete pogledati OVDE.