Dobrodošli u našu školu

skola oŠkola redovno prati potrebe opštine Kula, kao i susednih opština i na osnovu tih saznanja planira svoju upisnu politiku. Godišnje se upisuje oko 900 učenika u 4 obrazovna profila IV stepena, i 6 obrazovnih profila III stepena, unutar dva područja rada, elektrotehnika, i mašinstvo i obrada metala. Nastavu i druge oblike obrazovnog-vaspitnog rada realizuje 51 nastavnik i saradnik. Nastava u svim odeljenjima se izvodi na srpskom nastavnom jeziku.

 

Solarna elektrana STŠ Mihajlo Pupin

Juniorsko prvenstvo Vojvodine u pikadu - nagrade za našu školu i za naše učenike

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Aktivisti Vojvođanske pikado federacije posetili škole čiji su učenici ostvarili najbolje rezultate na takmičenjima u pikadu u 2017-oj godini i tom prilikom podelili prigodne pehare i nagrade

Najuspešniji takmičari i ekipe u 2017 godini u junirskoj konkurenciji su: Marko Mizdrak i Maksim Mikloš iz naše škole, a u ekipnom takmičenju je naša škola bila na prvom mestu!!

Više o tome možete pogledati na ovom linku.

Ostale slike možete pogledati u GALERIJI.