PROFESOR M.IVANOV NA SASTANKU U VLADI R.SRBIJE

Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić i ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević organizovali su 20. februara 2018. godine radni sastanak sa nastavnicima osnovnih i srednjih škola koji imaju i zvanje savetnika-spoljnjeg saradnika, među kojima je bio i Marjan Ivanov, profesor elektro grupe predmeta u Srednjoj tehničkoj školi "Mihajlo Pupin" u Kuli. Na sastanku je bilo reči o dosadašnjim aktivnostima u reformi obrazovanja i predlozima nastavnika  za unapređenje obrazovnog sistema.

Sastanak profesora  u Vladi

Više o tome možete pročitati na zvaničnoj stranici Ministarstva ili ako kliknete OVDE.