FIMEK nagrađuje znanje

Maturanti naše škole - Predrag Stanišić, Aleksa Dudaš i Vladimir Bocka - su učestvovali u takmičenju FIMEK NAGRAĐUJE ZNANjE.

U kvalifikacijama su zauzeli drugo mesto, sa samo jednim pitanjem razlike u odnosu na prvoplasirani tim. Ali to nije sve:

Video takmičenje:
Svaki tim je u obavezi da snimi kratak film (do 30 sekundi) na temu "Šta je za vas liderstvo". Nakon što snime video, potrebno je da ga pošalju u inbox FIMEK-ove Facebook stranice https://www.facebook.com/FIMEK/ . Video će biti objavljen na samoj stranici, gde se mogu pratiti sva dešavanja u vezi takmičenja. Pobednici - timovi koji pošalju najbolji video prolaze direktno u finale takmičenja.
SRETNO !