Dobrodošli u našu školu

skola oŠkola redovno prati potrebe opštine Kula, kao i susednih opština i na osnovu tih saznanja planira svoju upisnu politiku. Godišnje se upisuje oko 900 učenika u 4 obrazovna profila IV stepena, i 6 obrazovnih profila III stepena, unutar dva područja rada, elektrotehnika, i mašinstvo i obrada metala. Nastavu i druge oblike obrazovnog-vaspitnog rada realizuje 51 nastavnik i saradnik. Nastava u svim odeljenjima se izvodi na srpskom nastavnom jeziku.

 

Solarna elektrana STŠ Mihajlo Pupin

Mikrotik obuka za nastavnike naše škole

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Koordinator MikroTik akademije, Sašo Jordaki, održao je obuku za nastavnike naše škole u periodu od 2. do 6. juna 2017. godine. Osam nastavnika STŠ "Mihajlo Pupin" je prošlo obuku, tako da će za naše učenike od sledeće školske godine biti omogućeno da steknu sertifikat MCNA (MikroTik Certified Network Associate).

Više o Mikrotik akademskom programu možete da pogledate na sledećem linku:  http://www.mikrotik.com/training/academy

Program pohađanja kursa možete videti na sledećem linku  https://mikrotik.com/pdf/MTCNA_Outline.pdf

Pogledajte kako nam je bilo na obuci: