Dobrodošli u našu školu

skola oŠkola redovno prati potrebe opštine Kula, kao i susednih opština i na osnovu tih saznanja planira svoju upisnu politiku. Godišnje se upisuje oko 900 učenika u 4 obrazovna profila IV stepena, i 6 obrazovnih profila III stepena, unutar dva područja rada, elektrotehnika, i mašinstvo i obrada metala. Nastavu i druge oblike obrazovnog-vaspitnog rada realizuje 51 nastavnik i saradnik. Nastava u svim odeljenjima se izvodi na srpskom nastavnom jeziku.

 

Solarna elektrana STŠ Mihajlo Pupin

U dnevnom listu "Politika" o našoj školi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

U dnevnom listu "Politika" objavljen je članak o našoj školi!

Sada je i zvanično: samo dve škole u Srbiji primiće po jedno odeljenje budućih elektrotehničara obnovljivih izvora energje - Srednja tehnička škola "Mihajlo Pupin" u Kuli i Elektrotehnička škola "Zemun" u Beogradu.

Članak možete u potpunosti pogledati na http://www.politika.rs/scc/clanak/381600/Iz-srednje-skole-u-elektranu