Maturanti na takmičenju "FIMEK nagrađuje znanje"

U petak, 25.novembra 2016.g., maturanti naše škole su učestvovali na takmičenju „FIMEK nagrađuje znanje“.

Našu školu su predstavljali Aćimović Stefan (4-2), Krajnović Milan (4-1) i Savović Labud (4-2).

Ostale slike sa takmičenja možete pogledati ovde.

.  .  .

„FIMEK nagrađuje znanje“ je takmičenje za sve maturante iz Vojvodine koje tradicionalno organizuje Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment.

Učesnici takmičenja i mali broj njihovih navijača doputovali su u prepodnevnim satima u Novi Sad. Kroz kratku šetnju kroz prestonicu Vojvodine imali su priliku da upoznaju znamenitosti Novog Sada i da uživaju u mini ekskurziji. Oko 14 časova je na fakultetu FIMEK počeo takmičarski deo dana, gde su naši maturanti imali priliku da saznaju ko su najkreativniji maturanti, upoznaju njihove srednje škole, kao i gradove iz kojih dolaze. Iako se ove godine nisu kvalifikovali u dalji krug takmičenja, zaslužili su sve pohvale za pokazano znanje na takmičenju. Čestitamo !