ФИМЕК НАГРАЂУЈЕ ЗНАЊЕ

ФИМЕК НАГРАЂУЈЕ ЗНАЊЕ - 4.0 out of 5 based on 1 vote
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

На ФИМЕК-у је и ове године почео још један фестивал знања – ФИМЕК НАГРАЂУЈЕ ЗНАЊЕ.

slika takmičara 2020

Представници наше школе су у среду, 29. јануара, знање одмерили са ученицима Гимназие " Жарко Зрењанин" из Врбаса, Средње стручне школе "Синковић Јожеф" из Бачке Тополе, Гимназије "Светозар Милетић" из Србобрана и Саобраћајне школе "Пинки" из Новог Сада.

#фимекнаграђујезнање и тимски дух ?? Лајкујте ❤ фотографију тима своје школе у овом албуму и освојите лаптоп рачунар за своју школу. Побеђује фотографија са највише лајкова??