КONKURS      ZА   IZBOR   DIREKTORA

Raspisan je konkurs za izbor direktora STŠ ''Mihajlo Pupin'' Kula, na period od četiri godine. Rok za prijavljivanje je  15 dana: od 6.03. do 21.03.2019. godine..

Званични текст конкурса можете преузети кликом на ЛИНК

Poziv na RAF Challenge i RAF IT Days

• TAKMIČENJE: prezentacija, animacija, program, igrica ili video - prijavite se na takmičenje RAF Challenge 2019.

PRIJAVA JE PRODUŽENA DO 01.MARTA !!

• SEMINAR: 4-dnevni seminar u Beogradu u aprilu - RAF IT Days 2019  - za najboljih 50 učesnika iz države učešće je besplatno (kao i smeštaj u BG)

Kliknite na LINK ili na naslov za sve detaljnije informacije.

Одељење без девојчица - у "Политици"

Електротехничка школа „Земун” образује прве електротехничаре обновљивих извора енергије по дуалном систему. Часови необични, градиво такође, а у кабинету 31 дечак.

Ова београдска школа је, уз Средњу техничку школу „Михајло Пупин” из Куле, постала једина образовна установа у Србији у којој се први пут школују електротехничари обновљивих извора енергије.

Више о овоме можете прочитати у "Политици " - Кликните овде да прочитате чланак.