У I РАЗРЕД се уписују:

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА СТРУКА:

• ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА – (24 ученика)
  • ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ОБНОВЉИВИХ ИЗВОРА ЕНЕРГИЈЕ – (30 ученика)
  • ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР РАЧУНАРА – (30 ученика)

МАШИНСКА СТРУКА

• МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО КОНСТРУИСАЊЕ – (30 ученика)
  • АУТОМЕХАНИЧАР – (15 ученика)
  • ЗАВАРИВАЧ – (15 ученика)

У дневном листу "Политика" о нашој школи

У дневном листу "Политика" о нашој школи - 4.5 out of 5 based on 4 votes
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (4 Votes)

У дневном листу "Политика" објављен је чланак о нашој школи.

Сада је и званично:  Само две школе примиће по једно одељење будућих електротехничара обновљивих извора енергије – Средња техничка „Михајло Пупин” у Кули и Електротехничка „Земун” у Београду.

Чланак можете у потпуности прочитати на http://www.politika.rs/scc/clanak/381600/Iz-srednje-skole-u-elektranu