КONKURS      ZА   IZBOR   DIREKTORA

Raspisan je konkurs za izbor direktora STŠ ''Mihajlo Pupin'' Kula, na period od četiri godine. Rok za prijavljivanje je  15 dana: od 6.03. do 21.03.2019. godine..

Званични текст конкурса можете преузети кликом на ЛИНК

Poziv na RAF Challenge i RAF IT Days

• TAKMIČENJE: prezentacija, animacija, program, igrica ili video - prijavite se na takmičenje RAF Challenge 2019.

PRIJAVA JE PRODUŽENA DO 01.MARTA !!

• SEMINAR: 4-dnevni seminar u Beogradu u aprilu - RAF IT Days 2019  - za najboljih 50 učesnika iz države učešće je besplatno (kao i smeštaj u BG)

Kliknite na LINK ili na naslov za sve detaljnije informacije.

СТШ "МИХАЈЛО ПУПИН" ИЗДАЈЕ ECDL СЕРТИФИКАТЕ

Средња техничка школа "Михајло Пупин" је овлашћени тест центар за добијање међународно признатог ECDL сертификата.

Осим полагања, у школи се врши и обука, по европским стандардима, за добијање ECDL сертификата. Овај сертификат је међунардно признат у 150 земаља у области информационих технологија. За све информације можете се обратити Вери Слијепчевић, професору информатике.