У П И С 2017 / 2018

У I РАЗРЕД се уписују следећи образовни профили:

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА СТРУКА:

• ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА  – (24 ученика)
  • ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ОБНОВЉИВИХ ИЗВОРА ЕНЕРГИЈЕ    – (30 ученика)
  • ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР РАЧУНАРА – (30 ученика)

МАШИНСКА СТРУКА

• МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО КОНСТРУИСАЊЕ – (30 ученика)
  • АУТОМЕХАНИЧАР – (15 ученика)
  • ЗАВАРИВАЧ – (15 ученика)

U dnevnom listu "Politika" o našoj školi

U dnevnom listu "Politika" objavljen je članak o našoj školi!

Sada je i zvanično: samo dve škole u Srbiji primiće po jedno odeljenje budućih elektrotehničara obnovljivih izvora energje - Srednja tehnička škola "Mihajlo Pupin" u Kuli i Elektrotehnička škola "Zemun" u Beogradu.

Članak možete u potpunosti pogledati na http://www.politika.rs/scc/clanak/381600/Iz-srednje-skole-u-elektranu