Позив на такмичење из ПРОГРАМИРАЊА

Позивају се сви заинтересовани ученици наше школе који желе да провере колико знају из Програмирања, да се пријаве на такмичење из ПРОГРАМИРАЊА. Детаље прочитајте ОВДЕ.

U dnevnom listu "Politika" o našoj školi

U dnevnom listu "Politika" objavljen je članak o našoj školi!

Sada je i zvanično: samo dve škole u Srbiji primiće po jedno odeljenje budućih elektrotehničara obnovljivih izvora energje - Srednja tehnička škola "Mihajlo Pupin" u Kuli i Elektrotehnička škola "Zemun" u Beogradu.

Članak možete u potpunosti pogledati na http://www.politika.rs/scc/clanak/381600/Iz-srednje-skole-u-elektranu