НАГРАДА "ПРОФ. ДР МИЛИЈА НИКОЛИЋ"

Друштво за српски језик и књижевност је на конкурсу за најбољу методичку припрему из српског језика или&нбсп; књжевности наградило нашу колегиницу Александру Херцег -Рокнић. Критеријуми су се односили, поред стручности, креативности и&нбсп; примерености узрасту и на допринос методици као науци о настави и на оригинални приступ у поставци часа. Час из области језичке културе, под називом ,,Језичке недоумице“ , освојио је трећу награду.

Награда, која носи име чувеног методичара српског језика и књижевности, додељена је на недавно одржаном Републичком зимском семинару за наставнике српског језика и књижевности на Филолошком факултету у Београду.

Слика са доделе награде