Позив на такмичење из ПРОГРАМИРАЊА

Позивају се сви заинтересовани ученици наше школе који желе да провере колико знају из Програмирања, да се пријаве на такмичење из ПРОГРАМИРАЊА. Детаље прочитајте ОВДЕ.

Посета ТВ Војводина нашој школи

Ја бирам - 25.11.2018.

Електротехничар обновљивих извора енергије

Средња Техничка школа „Михајло Пупин" у Кули је прва школа у Војводини која је уписала образовни профил: електротехничар обновљивих извора енергије. Ово занимање је посебно атрактивно и актуелно за привреду јер су након завршене средње школе ученици оспособљени да врше комплетну монтажу елемената из обновљивих извора енергије: фотонапонских система, ветросистема, хидро и постројења на биомасу.

Више о томе ако кликнете на на званичу страницу ТВ Војводине (кликни на ЛИНК):