Посета ТВ Војводина нашој школи

Ја бирам - 25.11.2018.

Електротехничар обновљивих извора енергије

Средња Техничка школа „Михајло Пупин" у Кули је прва школа у Војводини која је уписала образовни профил: електротехничар обновљивих извора енергије. Ово занимање је посебно атрактивно и актуелно за привреду јер су након завршене средње школе ученици оспособљени да врше комплетну монтажу елемената из обновљивих извора енергије: фотонапонских система, ветросистема, хидро и постројења на биомасу.

Више о томе ако кликнете на на званичу страницу ТВ Војводине (кликни на ЛИНК):