Позив на такмичење из ПРОГРАМИРАЊА

Позивају се сви заинтересовани ученици наше школе који желе да провере колико знају из Програмирања, да се пријаве на такмичење из ПРОГРАМИРАЊА. Детаље прочитајте ОВДЕ.

РАЗМЕНА ИСКУСТАВА У ШКОЛАМА

У Средњој стручној  школи “4. јули”, састали су се предствници  Средње машинске школе из Новог Сада, Техничке школе “Иван Сарић” из Суботице, Средње техничке школе “Михајло Пупин“ из Куле и школе домаћина из Врбаса. Повод је пројекат “Није знање знање знати, већ је знање знање дати”, који је осмислио Тим за унапређење наставе ССШ “4.јули”, а реализује се уз подршку Тима за развој међупредметних компензација и предузетништва.
Током овог сусрета школе су се представиле  и размениле искуства о пројектној настави.

Више о томе ако кликнете на ОПШИРНИЈЕ: