РАЗМЕНА ИСКУСТАВА У ШКОЛАМА

У Средњој стручној  школи “4. јули”, састали су се предствници  Средње машинске школе из Новог Сада, Техничке школе “Иван Сарић” из Суботице, Средње техничке школе “Михајло Пупин“ из Куле и школе домаћина из Врбаса. Повод је пројекат “Није знање знање знати, већ је знање знање дати”, који је осмислио Тим за унапређење наставе ССШ “4.јули”, а реализује се уз подршку Тима за развој међупредметних компензација и предузетништва.
Током овог сусрета школе су се представиле  и размениле искуства о пројектној настави.

Више о томе ако кликнете на ОПШИРНИЈЕ: