Пријем првака: има још слободних места за упис у 4. степен

Пријем првака: има још слободних места за упис у 4. степен - 0.0 out of 5 based on 1 vote
0.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.50 (1 Vote)
У Средњој техничкој школи "Михајло Пупин" у Кули 3. септембра 2018. одржан је свечани пријем ученика првог разреда. У пет одељења уписано је 130 ученика, а тренутно места има у два смера Електротехничар енергетике и Машински техничар за компјутерско конструисање. Одељења Електротехничар информационих технологија, Електротехничар рачунара, Аутомеханичар и Заваривач су попуњена у потпуности.

Још слика са пријема првака можете погледати  OВДЕ.