Јуниорско првенство Војводине у пикаду - награде за нашу школу и наше ученике

Активисти Војвођанске пикадо федерације посетили школе чији су ученици остварили најбоље резултате на такмичењима у пикаду у 2017-ој години и том приликом поделили пригодне пехаре и награде

Најуспешнији такмичари и екипе у 2017 години у јунирској конкуренцији су: Марко Миздрак и Максим Миклош из наше школе, а у екипном такмичењу је наша школа била на првом месту!!

Више о томе можете погледати на овом линку.

Остале слике можете погледати у ФОТО-ГАЛЕРИЈИ.