ФИМЕК награђује знање

ФИМЕК награђује знање - 5.0 out of 5 based on 1 vote
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Матуранти наше школе - Предраг Станишић, Алекса Дудаш и Владимир Боцка- су учествовали у такмичењу ФИМЕК НАГРАЂУЈЕ ЗНАЊЕ.

У квалификацијама су заузели друго место, са само једним питањем разлике у односу на првопласирани тим. Али то није све:

Видео такмичење:

Сваки тим је у обавези да сними кратак филм (до 30 секунди) на тему "Шта је за вас лидерство". Након што сниме видео, потребно је да га пошаљу у inbox FIMEK-ове Facebook странице https://www.facebook.com/FIMEK/ . Видео ће бити објављен на самој страници, где се могу пратити сва дешавања у вези такмичења. Победници - тимови који пошаљу најбољи видео пролазе директно у финале такмичења.

СРЕТНО !