Јуниорско првенство Војводине у пикаду 2017

Јуниорско првенство Војводине у пикаду 2017 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Tакмичарски дан првенства Војводине у пикаду за јуниоре од 14-17 година одржао у Кули у четвртак 28 септембра 2017 године са почетком у 12.00 часова.

Такмичење је организовано у школској сали СТШ "Михајло Пупин" а у такмичењу је учествовало укупно 43 такмичара у конкуренцији јуниорки и јуниора из СТШ "Михајло Пупин" и Средње трговинске школе.

Кликом на линк можете прегледати резултате са такмичења у пикаду, одржаном 28.09.2017 у Кули

Јуниорско првенство 2017 Кула

Користимо прилику да позовемо све школе да се информишу у вези такмичења и пријаве такмичаре из својих школа а све ближе информације могу се добити преко КОНТАКТ форме савеза.