Позив на RAF Challenge и RAF IT Days

Ако знате да направите презентацију, анимацију, програм, игрицу или видео, а желите да проверите своја IТ знања и вештине, волите да се такмичите и видите себе у овој области, наша жеља је да прихватите изазов и пријавите се на такмичење RAF Challenge 2019.

Ако желите да покушате да се квалификујете за 4-дневни семинар у Београду у априлу, пријавите се за RAF IT Days 2019  - за најбољих 50 учесника из државе учешће је бесплатно (као и смештај у БГ)

Кликните на LINK или на наслов за све детаљније информације.

У дневном листу "Политика" о нашој школи

У дневном листу "Политика" о нашој школи - 4.6 out of 5 based on 5 votes
4.6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (5 Votes)

У дневном листу "Политика" објављен је чланак о нашој школи.

Сада је и званично:  Само две школе примиће по једно одељење будућих електротехничара обновљивих извора енергије – Средња техничка „Михајло Пупин” у Кули и Електротехничка „Земун” у Београду.

Чланак можете у потпуности прочитати на http://www.politika.rs/scc/clanak/381600/Iz-srednje-skole-u-elektranu