Позив на RAF Challenge и RAF IT Days

Ако знате да направите презентацију, анимацију, програм, игрицу или видео, а желите да проверите своја IТ знања и вештине, волите да се такмичите и видите себе у овој области, наша жеља је да прихватите изазов и пријавите се на такмичење RAF Challenge 2019.

Ако желите да покушате да се квалификујете за 4-дневни семинар у Београду у априлу, пријавите се за RAF IT Days 2019  - за најбољих 50 учесника из државе учешће је бесплатно (као и смештај у БГ)

Кликните на LINK или на наслов за све детаљније информације.

СТШ "МИХАЈЛО ПУПИН" У КУЛИ - ПОВЛАШЋЕНИ ПРОИЗВОЂАЧ СОЛАРНЕ ЕНЕРГИЈЕ

Соларна фотонапонска електрана у техничкој школи "Михајло Пупин" у Кули коју је финансирала влада шпаније, већ две године доноси значајан приход школи. Ученици и професори увелико припремају нове пројекте.

Детаљније на сајту радио телевизије србије