СРЕДЊА ТЕХНИЧКА ШКОЛА „МИХАЈЛО ПУПИН“ ИЗ КУЛЕ ДОБИТНИК ДВЕ НАГРАДЕ НА МАНИФЕСТАЦИЈИ „ЕНЕРГИЈА ЈЕ СВУДА ОКО НАС 2017“ - 5.0 out of 5 based on 1 vote
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ЗА ИДЕЈУ И МОДЕЛЕ

Средња техничка школа „Михајло Пупин“ из Куле и ове године је добитник две награде у оквиру Манифестације „Енергија је свуда око нас 2017“. Награде су додељене у две категорије, Специјална награда за континуирани рад и велики допринос ширењу идеје о обновљивим изворима енергије, екологији и заштити животне средине додељена је СТШ „Михајло Пупин“, а Награду за масовност и групни рад добио је Дарко Паповић, професор електро групе предмета, у категорији Модели.

Средња техничка школа „Михајло Пуин“ из Куле већ традиционално осваја награде у оквиру Манифестације „Енергија је свуда око нас“, а ове школске године учешће је додатно поспешило увођење новог образовног профила Електротехничар обновљивих извора енергије који се по први пут уписује у Републици Србији, а овај смер имају тренутно само две школе .