Матуранти на такмичењу "ФИМЕК награђује знање"

У петак, 25.новембра 2016.г., матуранти наше школе су учествовали на такмичењу „ФИМЕК награђује знање“.

Нашу школу су представљали Аћимовић Стефан (4-2), Крајновић Милан (4-1) и Савовић Лабуд (4-2).

Остале слике са такмичења можете погледати овде.

.  .  .

„ФИМЕК награђује знање“ је такмичење за све матуранте из Војводине које традиционално организује Факултет за економију и инжењерски менаџмент.

Учесници такмичења и мали број њихових навијача допутовали су у преподневним сатима у Нови Сад. Кроз кратку шетњу кроз престоницу Војводине имали су прилику да упознају знаменитости Новог Сада и да уживају у мини екскурзији. Око 14 часова је на факултету ФИМЕК почео такмичарски део дана, где су наши матуранти имали прилику да сазнају ко су најкреативнији матуранти, упознају њихове средње школе, као и градове из којих долазе. Иако се ове године нису квалификовали у даљи круг такмичења, заслужили су све похвале за показано знање на такмичењу. Честитамо !